Bize Ulaşın

0530 017 91 07

Konyaaltı

ANTALYA

Merkezimiz her gün açıktır.

info@enkipsikoloji.com.tr

KOÇLUK HİZMETLERİ VE KURUMSAL DANIŞMANLIK

​Koçluk ve kurumsal danışmanlık, önemli şekillerde farklılık gösteren birbiriyle ilişkili iki hizmettir. Koçluk genellikle kendilerinin daha iyi bir versiyonu olmak isteyen bireyleri hedeflerken, kurumsal danışmanlık işletmelere şu anda sahip olmadıkları uzmanlığı sağlar. Koçluk, deneyimli bir kişinin veya koçun bir müşteriye veya bir grup insana belirli bir kişisel veya profesyonel hedefe ulaşmasında yardımcı olduğu bir kişisel gelişim aracıdır.

Kurumsal danışmanlık, bir kurum içerisinde çalışmakta olan bireylerin verimlerini, uyumlarını ve iyi oluşlarını artırmaya yönelik sağlanan psikolojik danışmanlık ve psikoterapi hizmetleridir. Kurumların yapılarının uyumunu ve üretkenliğini artırmak için hem birey hem de sistem bütünüyle inceleyerek sorunlar ve iyileştirmeler üzerinde çalışan, fikir geliştiren ve çözümleri uygulamaya koyan bir çalışmadır. İletişim, performans geliştirme, sorun çözme ve kişisel gelişim alanlarına dair çalışmalar yürüterek kurumsal gelişim desteklenmektedir. 

Neden yaptığımız şeyi yapıyoruz…

Herkesin iş yerinde değerli ve desteklenmiş hissetmesi gerektiğine inanıyoruz. Bir gün insanların mutlu ve sağlıklı işyerlerinden keyif almalarının bir norm haline geleceğine inanıyoruz. Mutlu, sağlıklı çalışanların müşteri deneyimini olumlu etkilediğini biliyoruz. Bunu başarmanın en iyi yolunun, liderlerin harika olmalarına yardımcı olmak olduğunu biliyoruz.